Léto 2006

To vyprávím já - ČikiRomča od začátku června pracovala u nějakého seriálu Letiště a mě se změnil denní režim. Na procházky jsme chodily ráno a ne v poledne a pak ještě na jednu večerní.Bylo to příjemný, jelikož byly strašná horka a to bych stejně nechodila. Příjemné zpestření bylo, že u nás pár týdnů bydlela babička, a tak jsem tu alespoň nebyla celý dny sama. O víkendech to bylo podobné, jelikož horka moc nedovolovaly, aby mě páníčkové brali sebou na turnaje. Zůstávala jsem v příjemném chládku domova s babičkou. S DádouNa začátku července jsme jely k Mirce na chalupu za godzilkama a mímem. Prý jsem na Davídka docela hodná, vždy když přijedeme, tak si ho musím očuchat a pak už mě moc nezajímá. Vždyť je to jen malý človíček co řve, spí a když ho převlíkají, tak je tak divně cítit. S pejskama venku je mi fajn, společně hlídáme a já jsem ta co nejvíc štěká. 3x denně jsme chodily na procházky s kočárem a já jsem lítala a vyhřívala se. Když jsme se vrátily tak se vše vrátilo k normálu. Paničky pracovaly, procházky a lítání bylo ráno a večer a na turnaje mě dávali k babičce, kde jsem jí dělala společnost. U babičky se mi líbí, stále mi dává něco dobrého a když nedává tak jí to padá na zem a já jsem hodně rychlá J.

V trávě s paničkouV Srpnu začaly paničky vyhlížet mé hárání. Začaly mě brát na tréninky, jelikož jsem hrozně poslušný dospělý pejsek a jejich koule mě už nezajímají a je to možnost dalšího pobytu venku. Jednou ráno v úterý jsme šly jako obvykle na ranní procházku do parku a panička si všimla, že mám nevídaný zájem o pejsky a bylo jí to divné, jelikož na mě stále nenašla krev. A že se snažily obě, furt mě kontrolovaly, ale já jsem holka čistotná. Během dne prý napslala Leoně a ta jí doporučila abychom zašly na krevní testy. Ve středu ráno místo procházky jsme jely. Brali mi krev z packy pak mi ji zavázaly. Když jsme odcházely z té laboratoře tak mě Romča ze zvyku položila na zem abych šla po svejch. S ženichemJá bych klidně šla, ale bránil mi trochu ten obvaz. Aby pochopila tak jsem zvedla packu a ona mě hned dala zpět do tašky. Večer, když přišla panička z práce tak se u nás objevila Leona. Měla jsem hroznou radost, že ji vidím a pak přišla i Romča a někam jsme jely. Když jsme tam dojely, tak tam byl pěknej čivaví fešák. Laškovala jsem s ním, ale ještě jsem ho nechtěla. Po tom jsme jely zase někam, kde byly pěkné dvě čivaví slečny a jedna měla 5 štěnátek. Zde mě paničky nechaly a odjely. Bylo mi trochu smutno, ale čivaví společnost byla moc fajn a i panička těch slečen. Další dva dny mě brali za psím fešákem na krytí. OdpočívámeJá ho moc chtěla, ale on byl nějakej divnej, Nechtěl mě. V pátek večer přijela Leona a jely jsme zase někam jinam. Leoně bylo divné, že jsem nějaká neklidná na předním sedadle. Když mluvila s Romčou, tak jí poradila ať mi dá mou tašku. Tak mi ji dala a už jsem byla spokojená. Jsem velká cestovatelka, ale ve své tašce. Když jsme dojely do Varů, tak tu byl další fešák a ten už věděl jak na to. Pak jsem byla v sobotu a v neděli u Leony. S jejíma holkama jsem si hrála a užívala si psí společnosti. V neděli večer jsme ještě jednou jely na krytí a pak mě Leona zavezla za mýma panička. Říkaly, že jsem jim hrozně chyběla. Taky aby neJ, jsem jejich zlatíčko.

S paničkou a kamarádmaZa těch pár dní jsem byla pěkně utahána a spala jsem skoro furt. No ono po hárání vždy jsem strašně unavená a tímhle začala moje pohárácí únava. Další týden jsem už jela s paničkami na turnaj a byla jsem ráda, že jsem s nima. Akorát paničky byly trochu vyplašené, že jsem v Brně chytla blechy. Když jsme dojely k Mirce na další dovču, tak mě trochu nastříkali frontline, což jim poradila Leona. Já to nemám vůbec ráda. Pěkně to smrdí, ale blechy byly pryč. Tenhle týden jsme chodily denně na houby a já jich i pár našla. Paničky mi dávaly čichnout houbu a říkaly hledej, když jsem nějakou našla, tak jsem u ní stála a paničky si jí pak všimly. Hodně času jsme taky trávily na zahradě s pejskama, ale mě bylo nejlíp když paničky koukaly na televizi a já u nich spokojeně ležela. Od té doby, co jsem se vrátila z výletu, se chci hrozně mazlit a mazlím se skoro pořád. Paničky jsou zvědavé, jestli čekám štěňata nebo ne a za pár dní už to budou vědět. Já však vím….

S Judy a Argem Hlídáme Panička hraje pétanque S kamarádem Argem Hlídám Dádu S paničkou, Dádou a kamarádama Na večerní procházce To jsem se unavila